ukr
Сміла
15:31
Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла
Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла - фото 1 Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла - фото 2 Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла - фото 3 Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла - фото 4 Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла - фото 5
Оновлено: 4 лютого 2020, 03:20

Баня - сауна "Приватна Банька" на дровах с. Балаклея, Сміла

250 грн/час
Керекеша Анатолій Леонідович
директор
на Флагма з 22 січня 2017

Опис

Баня на дровах в Балаклее (Смела, Черкассы) "Приватна банька", (ул. Мира 113) (8 км. от г. Смела, и около 30 км. от Черкасс) просто, супер, отличный сервис. Баня - сауна - "Приватна Банька" (ПП Керекеша) из сосновых бревен на берегу, в уютном месте с удобным подъездом в с. Балаклея, ул. Мира (бывш. Ленина) 113 (возле г. Смела - 8 км.) по трассе на Киев! Автостоянка - парковка рядом возле помещения бани. 2 этажное деревянное здание (белый сайдинг)!
Парилка, душевая, 2 комнаты отдыха (на 1 и 2 этаже), предбанник, бассейн с подсветкой и гейзером, ведро - обливалка с криничной водой; Большая отдельная комната отдыха с диваном и спутниковым ТВ и полноценным чистым санузлом, и балконом на 2 этаже. Травяной чай, сок, вода, ароматические масла! Широкое разнообразие банных веников для отличного разогрева в парной комнате (парилке): березовые, дубовые и другие.
Банные комплекты, индивидуальные средства гигиены и различных принадлежностей и единоразовых тапочек, шапочек! Услуги банщика и массажиста!
В зимнее время можно получить необычайные ощущения походив по снегу после хорошей пропарки в парилке - Приватна банька!
Сеансы от 2 часов; Стоимость: 250 грн./час (до 5 человек)
Анонимно всегда индивидуальный подход работаем круглосуточно
Заказ и консультации - Анатолий

Более детальную информацию можно найти на сайте:
-
Баня в Балаклеї "Приватна банька" (сауна на дровах), (вул. Миру 113) (8 км. від м. Сміла, і близько 30 км. від Черкас) просто, супер, відмінний сервіс і при цьому недорого!
Баня - сауна - "Приватна Банька" (ПП Керекеша) обігрівається дровами і збудована із соснових колод на берегу річки, в затишному місці із зручним під'їздом по трасі на м. Київ у Балаклеї, біля м. Сміла, Черкаси.
Автостоянка - парковка поруч біля приміщення лазні. 2 поверхова дерев'яна будівля (білий сайдинг)!
Парилка, душова, 2 кімнати відпочинку (на 1 і 2 поверсі), передбанник, басейн з підсвічуванням і гейзером, відро - облівалка з криничної водою; Велика окрема кімната відпочинку з диваном і супутниковим ТБ, і балконом для відпочинку на 2 поверсі.
За бажанням можна замовити: Трав'яний чай, сік, вода, ароматичні масла!
Присутній вибір із банних віників для відмінного розігріву в парній кімнаті (парильні): березові, дубові та інші. Банні комплекти, індивідуальні засоби гігієни і різних приладдя в т. ч. одноразових тапочок, капців, шапок!
Надаються, за доплату, послуги банщика і масажиста! У зимовий час можна отримати надзвичайні відчуття походивши по снігу після хорошої пропарювання в парилці - Приватна банька!
Сеанси від 2 годин; Вартість: 250 грн. / година (до 5 чоловік)
Анонімно завжди індивідуальний підхід працюємо
Цілодобово

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті:
Замовлення та консультації за телефоном: - Анатолій Леонідович

Номер оголошення: 3427476   |  переглядів: 442  
на Флагма з 22 січня 2017

Схожі оголошення

Шапка для бани /Русская банька/(коричневая)
55 грн/шт
Все Сам, ПП, Черкаси, 28 км +4299 оголошень
Пошитая из полностью натурального материала – войлока, шапка для бани или сауны имеет юмористическую надпись Русская банька/(серая). Для тех, кто...
Шапка для бани с надписью /Царская банька/белая
55 грн/шт
Все Сам, ПП, Черкаси, 28 км +4299 оголошень
Пошитая из полностью натурального материала – войлока, шапка для бани или сауны имеет юмористическую надпись /Царская банька/белая. Для тех, кто...
Шапка для бани с надписью /Добрая банька/(белая)
55 грн/шт
Все Сам, ПП, Черкаси, 28 км +4299 оголошень
Пошитая из полностью натурального материала – войлока, шапка для бани или сауны имеет юмористическую надпись /Добрая банька/(белая). Для тех, кто...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Керекеша Анатолій Леонідович
директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет